RPO hizmeti ile özellikle doğru kaynaklara en hızlı şekilde ulaşmakta olup, maliyet tarafında ciddi avantajlar sağlamaktayız.Seçme & Yerleştirme


TEKNA HR olarak yüksek uzmanlık gerektiren Bilgi Teknolojileri sektöründe, alanında profesyonel danışmanlarımız ve güçlü aday veri tabanımız ile şirketiniz için en uygun adaylara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

RPO (Recruitment Process Outsourcing)

RPO hizmetimiz ile şirketinizin çoklu işe alım süreçlerinde insan kaynakları departmanınızın bir parçası gibi çalışarak hizmet vermekteyiz. İş ilanın oluşturulmasıyla başlayan ve adayın teklifi kabul etmesine kadar olan tüm süreçleriniz için TEKNA HR olarak yanınızdayız.

RPO hizmeti ile özellikle doğru kaynaklara en hızlı şekilde ulaşmakta olup, maliyet tarafında ciddi avantajlar sağlamaktayız. RPO hizmeti kapsamında siz iş ortaklarımıza raporlama sistemimize erişim izni verip hem danışman performansını görme hem de süreçler ile ilgili detaylı bilgi alma imkânı sunmaktayız.

Dış Kaynak Desteği


Bilgi Teknolojileri alanında hizmet veren çözüm ortağı firmamız dış kaynak desteği ile, siz iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda dönemsel kaynak ihtiyaçlarına, tüm operasyonel süreçler ve risklerden uzak, en hızlı ve en uygun maliyetle ulaşmanızı sağlıyoruz.