Başarılar ile Dolu Bir Gelecek İçin İş Ortağınız Olarak Yanınızdayız.

HAKKIMIZDA

TEKNA HR, 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir yanına, Bilgi Teknolojileri alanında işe alım ve danışmanlık hizmeti veren sektör tecrübesi bulunan profesyonel danışmanlarımız; başta bankacılık, telekomünikasyon, sanayi gibi sektörlerde Bilgi Teknolojileri alanında uygun adayları Türkiye ve Avrupa’nın lider şirketleriyle buluşturmaktadır.

TEKNA HR olarak, .NET Developer, Java Developer, IOS / Android Developer, İş Analisti, Test Mühendisi, Yazılım Destek Uzmanı, Help Desk Uzmanı, DevOps Uzmanı, BI Uzmanı, Sistem Uzmanı, Veri Tabanı Uzmanı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Proje Yöneticisi gibi popüler bilişim meslekleri için zengin aday veri tabanımız ile birbirinden farklı birçok sektörde hizmet vermekteyiz.

Sadece Bilgi Teknolojileri alanında vermekte olduğumuz özel hizmetin, bizi diğer danışmanlık firmalarından ayıran en önemli fark olduğuna inanıyoruz. Adaylarımız ve hizmet verdiğimiz şirketler için en doğru eşleşmelerin sağlanmasını hedeflemekte ve her geçen gün büyüyen TEKNA HR ailemizle bunun için tutkuyla çalışmaktayız.


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu için tıklayınız.